Zakupy przez internet nie są niczym nowym. Przez wiele lat funkcjonowania w bliskości z cyfrową rzeczywistością, nabraliśmy już zaufania do zakupów online. Wiemy też, komu nie ufać i na co zwracać uwagę, aby transakcje w internecie były bezpieczne. Dobre platformy zakupowe, dla których liczy się komfort klienta, znalazły już optymalne rozwiązania. Na czym więc polega fenomen Modago.pl?

Platforma zakupowa, która rozpoznaje potrzeby użytkownika

Tym, co wyróżnia Modago.pl jest dobry research. Platforma, na której znajduje się bogaty wybór odzieży i akcesoriów z modnych butików, ale także popularnych sieciówek, powstała po dokładnym rozpoznaniu potrzeb klienta. Oferta została skierowana do osób, które najczęściej robią zakupy w internecie, czyli do kobiet i mężczyzn po trzydziestce z wyższym wykształceniem (dane z raportu Gemius dla e-commerce z 2022 r.). To osoby, którym zależy nie tylko na dobrej cenie, ale także na wysokiej jakości oraz dopasowanych i modnych propozycjach produktów.

W jaki sposób działa Modago.pl?

Serwis Modago można porównać do katalogu, w którym zebrane są oferty różnych marek i producentów. Użytkownik przegląda produkty, a gdy zdecyduje się na zakup, zostaje przekierowany na oficjalną stronę producenta. Dzięki temu ma gwarancję jakości i całą gamę benefitów, które obowiązują przy bezpośrednich zakupach. 

Katalog produktów jest wyjątkowo dobrze rozbudowany, wobec czego nie ma już potrzeby przeglądania stron innych sklepów. Wszystko znajduje się w tym jednym miejscu, a dzięki przemyślanej strukturze serwisu, szybko i sprawnie poruszamy się po ofertach, odrzucając te, które nas nie interesują. To zasługa prostych i funkcjonalnych narzędzi, takich jak: 

  • duży wybór filtrów – ułatwiają dopasowanie produktu do użytkownika. Ich układ jest czytelny, przejrzysty i intuicyjny. Już po kilku sekundach doskonale wiemy, które okienka kliknąć, aby przeglądać to, co nas interesuje,
  • suwaki z zakresem cenowym – w ten sposób możemy szybko porównać podobne modele z różnych sklepów. Nie musimy samodzielnie sprawdzać cen żakietów w groszki czy spodni typu palazzo na stronach różnych sklepów. Modago robi to za nas, a dzięki temu, że oferta platformy jest w pełni wyczerpująca, wybór najniższej ceny jest oczywisty i rzetelny,
  • wyprzedaże i bestsellery – dzięki Modago jesteśmy na bieżąco z tym, co w tej chwili jest modne. Serwis pokazuje również wszystkie aktualne przeceny – dokładnie takie same, jak na stronie producenta.

Wygodne zakupy z Modago – w wolnym czasie i bez pośpiechu


Platforma nie wywiera nacisku na klienta, dając czas na zastanowienie się i rozważne podjęcie decyzji. Produkty, które nas interesują, możemy dodać do ulubionych, aby wrócić do nich później. Można także przeglądać historię naszych poszukiwań poprzez kliknięcie w „Ostatnio oglądane”. 

Aby założyć konto na Modago, nie trzeba podawać wrażliwych danych – wystarczy sam adres mailowy. Bibliotekę ulubionych produktów każdy użytkownik buduje samodzielnie i na jej podstawie proponowane są podobne artykuły. Oczywiście, jak w przypadku wszystkich działań w internecie, zalecane są środki ostrożności, czyli:

  • dobry program antywirusowy, 
  • regularna aktualizacja oprogramowania, 
  • zapory sieciowe,
  • szyfrowanie transmisji danych, 
  • nieotwieranie wiadomości z nieznanego źródła,
  • używanie tylko legalnych aplikacji.


Platforma świetnie działa w wersji mobilnej na każdym ekranie, bez względu na ilość cali. Jej niewątpliwą zaletą jest minimalistyczny design i przejrzysty układ kafelków. Tym samym ułatwia skupienie uwagi, co w przebodźcowanym XXI wieku jest na wagę złota.

Artykuł sponsorowany