Zapraszamy na Dni dla Biznesu - już 1-2 października w Kielcach, w Targi Kielce Exhibition & Congress Centre odbędzie się Forum Finanse i Podatki dla Biznesu, połączone z targami usług dla przedsiębiorców. Z pewnością będzie to dobra okazja, by poszerzyć wiedzę na temat opodatkowania i finansów, a także nawiązać kontakty z ludźmi z branży.  

Uczestnicy będą mogli wybierać spośród zajęć, wykładów i dyskusji panelowych, zgrupowanych w dwa równolegle  prowadzone bloki tematyczne. Najważniejszymi tematami wystąpień ekspertów będą:

  • źródła finansowania dla firm,
  • zmiany w zamówieniach publicznych,
  • koncepcje zmian w Ordynacji podatkowej,
  • system odwrotnego obciążenia w opodatkowaniu towarem od towarów i usług.

Wszystkie prelekcje prowadzone będą na wysokim poziomie, gwarantują to zaproszeni eksperci: profesorowie najważniejszych w Polsce uczelni wyższych: prof. dr hab. Ryszard Mastalski, prof. dr hab. Ryszard Modzelewski, prof. dr hab. Jadwiga Glumińska-Pawlic, przedstawiciele Ministerstwa Finansów i Ministerstwa Gospodarki, a także członkowie stowarzyszeń pracodawców i przedsiębiorców.

Konferencja jest całkowicie darmowa. Ze względu na duże zainteresowanie i ograniczoną ilość miejsc zachęcamy do jak najszybszej rejestracji na stronie organizatora.  

Serdecznie zapraszamy!  

dni dla biznesu