Ważne!
Konferencja została przeniesiona na marzec 2020

Największa konferencja kryptowalutowa w Polsce już 26-28 listopada!

Już 26-28 listopada w Warszawie w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się druga edycja największej i najważniejszej konferencji dotyczącej kryptowalut w Polsce - I ♥️ Crypto & Blockchain. Event skierowany jest przede wszystkim do ludzi biznesu, którzy chcą zacząć inwestować na rynku kryptowalut lub rozważają wdrożenie technologii blockchain w swoim biznesie. Organizatorem wydarzenia jest zespół I ♥️ Crypto, wydawca pierwszego w Polsce magazynu o kryptowalutach.

i love crypto

Konferencja podzielona została na trzy dni. Pierwszy z nich to szkolenie od podstaw skierowane do osób, które chciałyby poznać świat kryptowalut i zrozumieć, jak działa technologia blockchain. Drugi dzień poświęcony zostanie inwestycjom, największym projektom branżowym oraz giełdom działającym na rynku. Trzeci dzień eventu to już tematyka blockchain i praktyczne wykorzystanie tej technologii w biznesie, czego doskonałym przykładem jest sama konferencja oparta o smart kontrakty.

Warto zwrócić uwagę na format wydarzenia, które wykorzystuje znane z konferencji TED 18-minutowe prelekcje. Dzięki temu, każdy występujący musi skupić się tylko na przekazaniu wartościowych treści, bo nie ma czasu na niepotrzebną otoczkę. Czynnikiem gwarantującym bardzo wysoki poziom prelekcji jest głosowanie uczestników eventu, którzy oceniają każdego prelegenta i to od tych ocen zależy wynagrodzenie występujących.

Dodatkowo w czasie konferencji będzie możliwość nawiązania wielu relacji biznesowych, ponieważ zorganizowany zostanie speed-dating. Taka forma networkingu to doskonała okazja to oszczędności czasu i przeprowadzania wielu spotkań w jednym miejscu zamiast wycieczek między biurami przez kolejne kilka miesięcy, tym bardziej że każdego dnia na sali zasiądzie kilkaset osób!

i love crypto

Bardzo istotne jest to, że im bliżej do konferencji, tym wyższa będzie cena wejściówek, więc odpowiednio wcześniej zakupione bilety to oszczędność dla uczestnika.

Więcej informacji o I Love Crypto & Blockchain można znaleźć na stronie internetowej konferencji, gdzie znajduje się pełna agenda, lista zaproszonych projektów z branży kryptowalutowej oraz szczegółowo rozpisane pakiety dla uczestników.

Wejdź na iLoveCrypto.pl i wybierz bilet dla siebie!