Kalendarz Businesswoman & life 2016

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce wraz z wydawnictwem Businesswoman & life już po raz drugi przygotowują kalendarz na rzecz dzieci opuszczonych, osieroconych oraz zagrożonych utratą opieki rodziców. Businesswoman & life 2016 zaprezentuje 12 wspaniałych duetów: kobiety polskiego biznesu wraz ze znanymi mężczyznami showbiznesu.

W zbliżającej się edycji wśród mężczyzn showbiznesu zobaczyć Marcina Bosaka, Roberta Kochanka, Michała Żurawskiego, Pawła Małaszyńskiego oraz Piotra Kupichę.

Wśród kobiet biznesu pojawią się m.in.:

  • Krystyna Marczewska – Trasko (dyrektor finansowy Trasko-Inwest sp. z o.o.),

  • Dr Izabela Lenartowicz (specjalista medycyny estetycznej, właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznej Med Estetica),

  • Agnieszka Dobrzyńska (prezes zarządu Explano Polska Sp. z o.o. Sp. k.),

  • Magdalena Wójcik (dyrektor sprzedaży Smeg Polska Sp. z o.o.),

  • Sylwia Piętka (właścicielka marek Skin Like Silk Clinique i Studio Prestige),

  • Katarzyna Nadolna (dyrektor generalny ITP Esthetique).

Zdjęcia do kalendarza wykonała Katarzyna Jakubczyk we współpracy z Elżbietą Chabierską. Efekty tej inicjatywy będzie można zobaczyć już w grudnia w salonach Empik. Zakupu kalendarza można dokonać także za pośrednictwem stron www.businesswomanlife.pl oraz www.wioskisos.org.

Ukoronowaniem tego szlachetnego przedsięwzięcia będzie Gala, która odbędzie się 16 stycznia 2016 roku w warszawskim Centrum Olimpijskim. Podczas uroczystości odbędzie się licytacja kart kalendarza przemalowanych na płótno. Całkowity dochód zarówno z licytacji, jak i sprzedaży kalendarza, zostanie przekazany Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce.

Serdecznie zachęcamy do pomocy podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce!