W dniu 22 września 2015 roku odbędzie się konferencja pod tytułem “Ubezpieczenia - nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży - technologia i prawo”. Konferencja odbędzie się w Warszawie, a jej organizatorem jest MultiExpo Sp. z o.o.

Temat przewodni konferencji

Konferencja będzie dotyczyć w głównej mierze obsługi klienta w branży firm ubezpieczeniowych. Podczas wydarzenia omawiane będą zagadnienia dotyczące tego, jakie stosować kanały komunikacji, w jaki sposób obsługiwać klientów, co zrobić, żeby te działania zwiększyły lojalność klientów i sprzedaż usług firm ubezpieczeniowych.

Dla kogo?

Konferencja przeznaczona jest przede wszystkim dla przedstawicieli firm z branży ubezpieczeniowej i finansowej, a szczególnie kadrę menedżerską firm doradztwa personalnego, agencji ubezpieczeniowych, instytucji finansowych.

Eksperci

W spotkaniu wezmą udział eksperci, którzy pokażą i przedstawią skuteczne oraz praktyczne metody zwiększania jakości obsługi klienta, standardów codziennej pracy, a także omówią szczególnie wrażliwe w tej branży zagadnienia w kwestii ochrony danych osobowych oraz prawne aspekty oferowanych usług.

Zagadnienia i plan konferencji 

Plan wydarzenia przewiduje następujące panele zagadnień tematycznych:

  1. Zarządzanie i bezpieczeństwo
  2. Mobilny Agent
  3. Narzędzia wspierające sprzedaż i obsługę klienta
  4. Internetowe kanały informacji i sprzedaży

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Konferencja jest bezpłatna dla przedstawicieli branży.

Ubezpieczenia - nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży - technologia i prawo