Wielkimi krokami zbliża się Konferencja Open Source Day 2016! Tegoroczna edycja odbędzie się 26 kwietnia (wtorek) w Warszawie, w hotelu Marriott. W tym roku mamy dla Was kilka niespodzianek.

Wcześniejsza rejestracja

W związku z powtarzającymi się prośbami o rezerwację wejściówki na konferencję, postanowiliśmy otworzyć rejestrację już teraz. Uczestnictwo jak co roku jest bezpłatne, wystarczy uzupełnić formularz. Ilość miejsc jest ograniczona.

Będzie to dziewiąta edycja konferencji, która w ciągu tych kilku lat stała się jednym z największych europejskich spotkań poświęconych otwartym technologiom.

Call For Papers

W tym roku użytkownicy i entuzjaści Open Source mają wyjątkową okazję wziąć udział w wydarzeniu nie tylko jako jego słuchacze, ale również jako prelegenci! Zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów na wystąpienia lub prezentacje.

Jesteś fanem Linux i Open Source? Śledzisz rozwój otwartych technologii i jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami w IT? Masz wiedzę i umiejętności, którymi chciałbyś się podzielić na szerszym forum? Jeśli tak, to podczas tegorocznej edycji Open Source Day będziesz miał ku temu doskonałą okazję.

Warsztaty techniczne

Zapraszamy do zapoznania się z agendą warsztatów organizowanych przez firmę Linux Polska. W tym roku eksperci opowiedzą o tym jak zamknąć technologię JBoss w kontenerze, przedstawią rozwiązanie Private Docker Registry oraz pokażą demo na temat hardeningu i polityki bezpieczeństwa.

Zapraszamy do odwiedzenia strony wydarzenia i zapoznania się ze szczegółami.