Kongres Bezpieczeństwa Sieci

3 grudnia w krakowskim hotelu Holiday Inn odbędzie się Kongres Bezpieczeństwa Sieci.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, które jest możliwością zarówno poszerzenia swojej wiedzy, jak i skonsultowania wielu kwestii z ekspertami w dziedzinie IT.

Tegoroczna edycja to szansa spotkania przedstawicieli firm takich jak: Sophos, Stormshield, Dagma, CCNS, A+C Systems, Ernst & Young oraz Kancelaria Radców Prawnych Orzeł Stankiewicz.

Kongres Bezpieczeństwa Sieci - Kraków 2015

Najważniejszymi tematami poruszanymi podczas wykładów i prelekcji będą:

  • 7 grzechów głównych, czyli jak zagwarantować pełne bezpieczeństwo danych i systemów w organizacji - Arthur Kilian (Sophos)

  • Odpowiedzialność banków za nieautoryzowane transakcje dokonane na skutek phishingu i podobnych działań - Katarzyna Orzeł (Kancelaria Radców Prawnych Orzeł Stankiewicz)

  • Jak nowocześnie zarządzać zasobami IT - krakowskie rozwiązanie dla krakusów i nie tylko… - Piotr Kubiak (A plus C)

  • Światowe badania bezpieczeństwa informacji EY 2015 - Michał Kurdek (Ernst & Young)

  • Ograniczenia i kompromisy nie interesują mnie - Piotr Kałuża (STORMSHIELD)

Dodatkową atrakcją dla uczestników wydarzenia będzie losowanie nagród, m.in.: vouchery na grę w squasha lub badmintona, zaproszenia na grę w golfa i paintball, zaproszenia do escape roomu oraz pubu, bilety do teatru.

Szczegóły wydarzenia oraz formularz bezpłatnej rejestracji dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: Kongres Bezpieczeństwa Sieci 2015.

Zachęcamy do uczestnictwa w Kongresie!