Zapraszamy na VIII edycję Kongresu Windykacyjnego - jednej z najbardziej prestiżowych imprez branżowych, pozwalających nie tylko na zdobycie wiedzy, ale także wymianę doświadczeń między osobami, pracującymi w różnych dziedzinach windykacji. Tegoroczny kongres odbędzie się w dniach 14-15 października 2015 roku w Warszawie.

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w kongresie, będą mogły wziąć udział w wykładach i zajęciach z dwóch bloków - Kreator Windykator lub  Skip Tracing. Pierwsza sekcja poświęcona jest rekrutacji, motywowaniu i budowaniu zaangażowania w zespole windykacyjnych - na te tematy wypowiedzą się eksperci, zarządzający działami windykacji w czołowych polskich bankach. Druga natomiast wypełniona będzie prelekcjami na temat skutecznych i sprawdzonych sposobów poszukiwania dłużnika, które wygłoszą między innymi doświadczeni pracownicy kancelarii komorniczej. Plan sekcji Skip Tracing będzie zawierał nie tylko wykłady, ale także warsztaty, podczas których uczestnicy będą mogli wykazać się umiejętnością praktycznego wykorzystania wiedzy, którą podzielili się na wykładać prelegenci.

Plan wykładów i zajęć jest bogaty i rozbudowany, na pewno więc każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Kongres oferuje nie tylko zdobycie teoretycznej wiedzy, ale pozwala także czerpać z doświadczenia ekspertów, a także umożliwia poznania środowiska w bardziej nieformalnej atmosferze, przy lampce wina w jednej z warszawskich restauracji wieczorem, po zakończeniu wykładów i warsztatów pierwszego dnia.

Oferta uczestnictwa w Kongresie kierowana jest głównie do członków zarządów, dyrektorów, kierowników lub managerów Departamentów Windykacji i Restrukturyzacji, Prewindykacji, Monitoringu Należności, Call Center Windykacyjnych, ds. Obsługi Należności lub ds. Skip Tracingu, a także komorników sądowych i credit managerów, jednak każdy, kogo interesuje  tematyka windykacji, powinien się tam zjawić.

Kongres Windykacyjny to jedna z najważniejszych imprez branżowych, dlatego szczególnie istotna jest odpowiednio wczesna rejestracja - można to zrobić na stronie Kongresu.

Serdecznie zapraszamy!