Już po raz czwarty zapraszamy wszystkich pasjonatów społeczności YouTube oraz gier komputerowych na największe tego typu wydarzenie, które odbędzie się już 23 stycznia 2016 roku w Hali Expo w Krakowie. Jeśli Twoją pasją jest YouTube lub gry komputerowe i chcesz spotkać swoich ulubionych twórców, po prostu nie może Cię tam zabraknąć! Mediakraft Polska i MeetGalaxy zapraszają na najlepszą imprezę tej zimy!

W zeszłorocznej edycji imprezy uczestniczyło 4000 osób, na których czekało ponad setka idoli. Zachęceni ostatnim sukcesem, postanowiono zorganizować kolejną edycję z jeszcze większym rozmachem! W styczniu 2016 przygotowano atrakcje dla 5000 tysięcy osób! Uczestniczy będą  cieszyć się towarzystwem swoich ulubianych gwiazd YouTube oraz skorzystać ze stoisk przygotowanych dla nich przez najlepsze firmy gamingowe. W skrócie: świetni ludzie, dużo gier, sprzętu i dobrej zabawy.  Żeby zagospodarować uczestnikom czas wg ich zaintesowań, plan imprezy przewiduje cztery strefy specjalne:

 • Strefa Gaming
  tu wszyscy gracze będą mogli spróbować swoich sił w najlepszych edycjach gier - solo lub w towarzystwie swojego gamingowego idola.         

 • Strefa Wystawców
  czyli wszystkie możliwe atrakcje: gry, sprzęt dla graczy i inne gadżety związane z gamingiem w jednym miejscu, zapewniane przez firmy partnerskie.

 • Strefa Twórców
  to miejsce przeznaczone do spotkania widzów i twórców, gdzie będą mogli zamienić ze swoimi idolami kilka zdań i zrobić sobie niejedno “selfie”.

 • Strefa Główna
  to czwarty, ostatni i jednocześnie najważniejszy element całego meetYT! Na ogromnej scenie wystąpią gwiazdy, muzycy i najpopularniejsi youtubowi gracze . Na uczestników czekają sesje Q&A, koncerty i sketche. W skrócie - będzie się działo!

Wśród gości wydarzenia znajdą się między innymi: DG, Ponki, Topowa Dycha, Zajegranie, Karolek, Naruciak, Mamiko, Yoczook, Kosper, MrFlipiński, Sheo oraz Marcin Dubiel i wielu innych. Zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów gamingu!

Szczegółowa lista twórców, jak i atrakcji przewidzianych w trakcie imprezy, dostępna jest:

na stronie wydarzenia: meet.yt

na fanpage meetYT : facebook.com/meetyt

Bilety można kupić na stronie: bilety.meetYT4.pl

Zapraszamy!