Zapraszamy na PolCaster 2015 - pierwszą i jak na razie jedyną w Polsce imprezę, poświęconą tematyce podcastów. Zorganizowali ją sami podcasterzy - twórcy internetowych audycji, które zdobywają coraz większą popularność zarówno w Polsce, jak i na świecie. Nie zawsze były tak popularne - do niedawna mało kto słuchał internetowych programów radiowych, przypominających tematyczne audycje radiowe lub słuchowiska. Jednak przez 10 lat ich publiczność stopniowo się zwiększała. Obecnie podcastów słucha niemal każdy użytkownik internetu.

Podcasterzy zarażają pasją - tworzą niekiedy na domowym sprzęcie, nie zawsze ujawniają swoją tożsamość, a swoje audycje rozpowszechniają zazwyczaj przez portale społecznościowe i serwis YouTube. Jednak 21 listopada w Warszawie podzielą się swoją wiedzą. Podczas wykładów i warsztatów podzielą się wiedzą na temat tworzenia podcastów i pokażą, jak powstają najbardziej znane z nich.

Swoim doświadczeniem podzielą się między innymi:

  • Marcin Beme (Audioteka),

  • Andrzej Burzyński (autor jednego z najdłużej nadawanych polskich podcastów),

  • Michał Szafrański (blog "Jak oszczędzać pieniądze").

Ich obecność z pewnością wzbogaci konwent.

Więcej informacji znaleźć można na stronie organizatora. Zachęcamy również do uprzedniej rejestracji. Udział w PolCasterze jest darmowy, ale ze względu na duże zainteresowanie liczba miejsc na wykładach i warsztatach zmniejsza się z każdym dniem.

Serdecznie zapraszamy!