Czy wiedziałeś, że jedno przedsiębiorstwo może być właścicielem innego w części lub całości, jednak wcale nie oznacza to, że jest właścicielem danych osobowych, które ono przetwarza? Z uwagi na ciągłe zmiany w prawie wśród członków grup kapitałowych wciąż pojawiają się wątpliwości co do odpowiedniego stosowania w praktyce przepisów, dotyczących danych osobowych. Zapraszamy na warsztaty - Problematyka ochrony danych osobowych w Grupach Kapitałowych

Każdy, kto znajduje się w podobnej sytuacji będzie miał szanse na poszerzenie swoich kompetencji w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych 2 i 3 września 2015 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie, podczas warsztatów poruszających problematykę ochrony danych osobowych w grupach kapitałowych. 

Celem spotkania jest przedstawienie, a także szczegółowe omówienie przez wykwalifikowane grono ekspertów najważniejszych zagadnień dotyczących bezpieczeństwa danych osobowych w obrębie ich przekazywania i marketingu.

Więcej informacji o warsztatach - Problematyka ochrony danych osobowych w Grupach Kapitałowych, znaleźć można na stronie organizatora.

Serdecznie zapraszamy do udziału!