Miło nam poinformować, iż serwis Cenabiznesu.pl objął patronatem ogólnopolski program wspierający przedsiębiorców. Cytując organizatora Programu Aktywizacja - Chcemy wspierać ideę mikroprzedsiębiorczości, bowiem to małe i średnie przedsiębiorstwa determinują sukces gospodarki i wpływają na rozwój całego kraju.

Powodzenie pierwszej edycji i ogromne zainteresowanie, którym cieszył się program zarówno ze strony początkujących przedsiębiorców, jak i instytucji popierających jego idee, przekonał nas o jego słuszności i konieczności kontynuacji.

Program Aktywizacja - co zyskuje przedsiębiorca?

Każdy przedsiębiorca, który dołączy do programu, otrzyma zupełnie za darmo 12-miesięczny pakiet usług księgowości internetowej oraz aplikacji przydatnych w prowadzeniu własnego biznesu.

Jest to ogromne wsparcie i oszczędność dla młodych przedsiębiorców, szczególnie w pierwszym roku funkcjonowania firmy, który jest newralgicznym okresem dla każdej nowej działalności gospodarczej.

Nowe firmy mogą liczyć na dostarczenie narzędzi potrzebnych do prowadzenia działalności, m.in. system do fakturowania, prowadzenia magazynu, rozliczania podatków, prowadzenia kadr i płac, czy też zarządzania relacjami z klientami. Będzie to faktyczne wsparcie, z którego warto skorzystać. Narzędzia te udostępnia partner strategiczny projektu - wFirma.pl.

Program Aktywizacja - korzyści

Program Aktywizacja - dla kogo?

Program Aktywizacja to konkretna i całkowicie darmowa  pomoc, na którą mogą liczyć nowo powstałe firmy. Jeśli w ciągu ostatnich 60 dni założyłeś/założyłaś firmę, to jest to okazja właśnie dla Ciebie. Nie przeocz jej!

Program Aktywizacja - co trzeba zrobić?

Zgłoszenie do programu w celu skorzystania z bonusu jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę www.ProgramAktywizacja.pl i wysłać zgłoszenie. Odebrać maila z instrukcją rejestracji i cieszyć się darmowymi usługami przez cały rok.

Uczestnictwo w projekcie nie wiąże się z żadnymi kosztami ani dodatkowymi formalnościami Zaoszczędzone środki można przeznaczyć na rozkręcenie i rozwój firmy.

Program Aktywizacja - jak działa?

Program Aktywizacja - kto może z nami promować projekt?

Podobnie jak nasz serwis, każda instytucja, mająca na celu dobro polskiej przedsiębiorczości, może go wspierać poprzez rozpowszechnianie informacji wśród potencjalnych zainteresowanych programem przedsiębiorców. Organizatorzy zachęcają do przyłączenia się do akcji centra przedsiębiorczości, stowarzyszenia działające na rzecz MŚP, organizacje studenckie, akademickie biura karier oraz wszelkie media mające na celu wspieranie nowo powstających firm.

Zachęcamy do udziału - przyłącz się na www.ProgramAktywizacja.pl!

Dolnośląska Grupa Wspierania Biznesu Sp.z o.o.

mail: [email protected]

www: dgwb.pl