Cykl konferencji by Poznań startuje już w marcu!

Spotkanie i rozmowa ze specjalistami w swoich dziedzinach to najlepszy sposób na rozwój własnych umiejętności. Najlepszą okazją, by to uczynić, będą konferencje organizowane w Poznaniu przez firmę MWMarketing.

Cykl konferencji rozpocznie się 31. marca i obejmie pięć wydarzeń. Podczas każdego z nich, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wystąpień osób blisko związanych z tematami konferencji, mających za sobą lata doświadczeń i sukcesów w swoich dziedzinach. Pierwszym wydarzeniem będzie konferencja Sprzedaż by Poznań, podczas której uczestnicy będą mieli okazję poznać nowoczesne techniki sprzedaży i sposoby na jej zwiększenie, a także wiele niezastąpionych rozwiązań w dziedzinie handlu i promocji. Prelegentami podczas konferencji będą Michał Łęgowski (Train Brain), Joanna Bogielczyk (Ekspert Bogielczyk), Anna Jankowska (Notionis.pl), Wojciech Wrociński (Reklamowy Gadżet), Przemysław Marciniak (M40.pl), Łukasz Hardek (Freshmail) i Kamila Wrocińska (Milado).

13. kwietnia przyjdzie czas na wymianę dyskusji o jednym z najpopularniejszych tematów w sieci – rozwoju osobistym. Na konferencji Rozwój by Poznań będzie można spotkać specjalistów od rozwoju osobistego, coachingu, mentoringu, a także osoby, które dzięki ciężkiej pracy osiągnęły sukcesy w życiu zawodowym. Prelegentami podczas konferencji będą między innymi Agata Gorzelana (Language Consulting), Joanna Janowicz (joannajanowicz.com) i Laura Kozowska.

O e-handlu i nieprawdopodobnym wzroście jego wartości w ostatnich latach, będzie można porozmawiać podczas konferencji E-Commerce by Poznań, która odbędzie się 27. kwietnia. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in. jak prowadzić sklep internetowy, jakich błędów nie popełniać i w jakim kierunku zmierza rynek e-commerce w Polsce.

O tym, czy warto przenosić segmenty firmy do zewnętrznych jednostek i jakie niesie to ze sobą korzyści, można będzie dowiedzieć się więcej podczas konferencji Outsourcing by Poznań, która odbędzie się 11. maja. Goście konferencji podpowiedzą, czy warto prowadzić zewnętrzny e- marketing i call center, oraz jak zoptymalizować koszty, by wyszło to naszej firmie na dobre.

Cykl konferencji zakończy się 25. maja konferencją Marketing by Poznań II. Pierwsza edycja miała miejsce drugiego grudnia i została bardzo dobrze przyjęta wśród wszystkich, którzy brali w niej udział. Tematami wystąpień podczas majowej konferencji będą m.in. najskuteczniejsze narzędzia marketingowe, videomarketing i marketing mobilny, a także prognozy na kolejne lata.

Wszystkie konferencje odbędą się w Nobel Tower, na ulicy Dąbrowskiego w Poznaniu, a ceny biletów rozpoczynają się już od 199 złotych. Więcej o każdej konferencji można dowiedzieć się na oficjalnej stronie cyklu by Poznań oraz śledząc aktualności na fanpage'u firmy MWMarketing.