Konferencja Warsaw Speaks Mobile to ciekawe wydarzenie, odbywające się cykliczne w Warszawie. W tym roku, 30 listopada, w siedzibie Gazeta.pl, która mieści się przy ulicy Czerskiej 8/10, będzie miało miejsce po raz ósmy. Taka powtarzalność i regularność świadczy o tym, że event to już marka i cieszy się poważaniem w środowisku.

Warsaw Speaks Mobile to konferencja przede wszystkim dla pasjonatów urządzeń mobilnych i nowych technologii - jeżeli leży to w kręgu twoich zainteresowań lub jeżeli jest to przedmiot działalności Twojego przedsiębiorstwa, zdecydowanie powinieneś wziąć w niej udział!  

Zaproszeni przez organizatorów goście to wysokiej klasy specjaliści - zarówno teoretycy, jak i czynni doświadczeni naukowcy, przedsiębiorcy i użytkownicy technologii mobilnych. Z pewnością wiedza i doświadczenie, przekazywane przez nich podczas warsztatów i prelekcji będą przydatne i znajdą zastosowanie w działalności uczestników.  Eksperci przedstawią między innymi nowości na rynku mobile, takie jak prototyp bransoletki TACTILU, iBeacons lub mechanizm działania Google Glass.

Wśród prelegentów znajdą się:

  • Marcin Łaciak – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu DigitalVirgo, który opowie o tym, jak dobrze przygotować się do projektu wdrożenia aplikacji mobilnej,

  • Stefana Batorego – prezes iTaxi,

  • Adam Zajdzik i Tomasz Bucholc - twórcy aplikacji Kekemeke, którzy będą uczestniczyć w dyskusji panelowej, prowadzonej przez Katarzynę Dworzyńską. Tematem panelu będzie rozwój polskiego rynku aplikacji mobilnych.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, jednak konieczne jest wcześniejsze zapisanie się na stronie organizatora.

Zachęcamy do udziału!  

warsaw speaks mobile