Zacznij działać globalnie!

Dowiedź się jak, biorąc udział w Warsaw Global Business Forum

Chciałbyś wejść ze swoją ofertą na rynek globalny, ale nie wiesz czy jesteś już dostatecznie przygotowany do tego kroku?

Weź udział w wyjątkowej konferencji biznesowej – Warsaw Global Business Forum, która odbędzie się już 11 października 2016 roku w Centrum Nauki Kopernik.

Warsaw Global Business Forum to całodniowe wydarzenie, które powstało z myślą o przedsiębiorcach, właścicielach małych i średnich firm oraz start-upów, którzy chcieliby rozszerzyć swoją działalność na rynki międzynarodowe. Październikowe Forum będzie pierwszą edycją serii corocznych eventów poświęconych wspieraniu rozwoju polskiego biznesu poza granicami kraju.

Dlaczego warto się tam pojawić?

Forum to przestrzeń wymiany wniosków, doświadczeń i poglądów dotyczących internacjonalizacji polskiego biznesu – przekonuje główna organizatorka wydarzenia Anita Kijanka z Come Creations Group – nasza konferencja to przede wszystkim świetne przykłady tego, jak innym firmom udało się zaistnieć globalnie oraz  spora dawka wiedzy i wskazówek  jak to osiągnąć.

Celem jest stworzenie platformy wymiany kontaktów, wiedzy i usług między polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami. Inicjatywa powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku i stale rozwijającą się ekspansję polskich przedsiębiorców na rynki zagraniczne. Konferencja w jasny i przystępny sposób pokaże jak z sukcesem można rozwijać biznes międzynarodowy.

Najmocniejszym punktem konferencji  są oczywiście prelegenci, którzy przeszli już tę drogę i mogą służyć radą czy też podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Cyprian Iwuć, twórca sushi skarpetek i właściciel marki Jem Sushi opowie o ważnej roli e-commerce.  O innowacyjności i pomysłach, które stały się odpowiedzią na codzienne potrzeby opowiedzą Ewa Dudzic z firmy Phenicoptere oraz Zuzanna Sielicka-Kalczyńska z Whisbear. O tym, że musimy pamiętać o brandzie i globalnym budowaniu marki będą przekonywać Maciej Okniński z Unified Factory, a także Michał J. Nadziak z Europejskiego Centrum Dyplomacji i Pokoju.

Nie zabraknie też ciekawych case studies z działalności firmy Raben, o których opowie Sławomir Rajch czy też firmy Amica reprezentowanej  przez Joannę Ciborowską-Sanchez. Swoją wiedzą podzieli się również Laura Godek-Miąsik, założycielka firmy Lyofood.

W ramach konferencji odbędzie się również Panel Dyskusyjny „Global Tech Stars - jak startupy radzą sobie na rynkach zagranicznych”, który poprowadzi Magda Jagieło z Fundacji Startup Poland. Gośćmi panelu będą młodzi przedsiębiorcy, którzy osiągnęli międzynarodowy sukces.  Dyskusja dotyczyć będzie kondycji polskich startupów, które odważnie wchodzą na globalne rynki już na samym początku swojej działalności.

Nie zabraknie więc wiedzy merytorycznej, ale również inspiracji. Udział w Forum będzie świetną okazją do weryfikacji swojego planu działania i spojrzenia na niego z szerszej perspektywy.

Szczegóły oraz rejestracja na stronie:

www.wgbforum.com

Organizator Come Creations Group