W dniach 19-20 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja Forum Szefów Sprzedaży, organizowana przez redakcję magazynu Szef Sprzedaży. Wydarzenie to skierowane jest do kadry kierowniczej, zarządzającej sprzedażą. Zachęcamy do udziału!

Zajęcia i wykłady, które odbędą się w ramach Forum, będą dotyczyć głównie tematyki budowania skutecznego zespołu sprzedażowego. Będą one prowadzone nie tylko ciekawie i merytorycznie, ale także w niebanalnej formie. Prelegenci posłużą się case study, dotyczącym wdrożenia działań zwiększających efektywność zespołów handlowych w firmach z różnych branż - produkcyjno-usługowej, projektowo-budowlanej, samochodowej, FMCG czy finansowej.

W trakcie konferencji odbędą się także dwa panele specjalne: Zakaz konkurencji w dziale sprzedaży oraz Grywalizacja w programach motywujących. Uczestnicy będą się mogli przekonać, na czym w praktyce polega grywalizacja. Podczas zajęć i prelekcji będą mogli gromadzić punkty, zaś ci, którzy uzbierają ich najwięcej i wykażą się największą aktywnością, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy będą także mieli możliwość zasięgnąć rady u zaproszonych ekspertów - będą oni udzielać  w specjalnym punkcie konsultacyjnym porad, dotyczących zarządzania sprzedażą i strategii sprzedażowych, systemów motywacyjnych, optymalizacji wynagrodzeń, obsługi klienta.

Forum Szefów Sprzedaży to między innymi:

  • 2  intensywne dni,

  • 3  panele tematyczne,

  • 15  doświadczonych prelegentów,

  • 13  case study,

  • 12 dyżurów eksperckich.

Oprócz tego organizatorzy zapraszają na wspomnianą już grywalizację i  część mniej oficjalną, czyli Szef Sprzedaży wieczorową porą, podczas której uczestnicy będą mieli okazję poznać się i skorzystać z przygotowanych atrakcji.

Zachęcamy do udziału i jak najszybszych zapisów na stronie organizatora!