Targi Usług i Produktów dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw BIZNES EXPO to wydarzenie towarzyszące Europejskiemu Kongresowi MŚP.

Piąta już edycja targów odbędzie się w dniach 12-14 października 2015 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Targi BIZNES EXPO to dynamiczna platforma skutecznego biznesu wielu branż, a  zarazem największe w naszym kraju miejsce spotkań środowisk kluczowych dla rozwoju współczesnego biznesu.

Przez trzy dni będzie można zapoznać się z ofertami wystawiających się podczas targów firm oraz okazja zdobycia praktycznej wiedzy. Liczne warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania B2B, porady w ramach Wyspy Wiedzy, strategiczna gra biznesowa to tylko część atrakcji, które gwarantuje uczestnictwo w tym wydarzeniu.

Dla młodych ludzi, planujących dopiero swój start na rynku pracy, dodatkowo powstanie Wyspa dla Studenta, współtworzona przez Karierę na Start.

Targi BIZNES EXPO to trzy bardzo dynamiczne i obfitujące w wydarzenia dni.

Zapraszamy do udziału w imieniu organizatorów -  Proarte Media Florentyna Siedlarek oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Targi BIZNES EXPO