13 października w Warszawie odbędą się Targi ITBS - impreza łącząca targi i konferencję, której tematyka z pewnością zainteresuje wszystkich pasjonatów branży IT.  Jeżeli interesują Cię takie zagadnienia jak:

  • systemy wspierające, w szczególności DMS, CMS, BPM, CRM, ERP,

  • hurtownie danych,

  • systemy finansowo-księgowe,

  • systemy kadrowe,

  • narzędzia służące do utrzymania bezpieczeństwa oraz monitoringu sieci

nie może Cię tam zabraknąć!  

W programie targów organizatorzy zawarli wiele ciekawych prelekcji i wykładów które wygłoszą eksperci z różnych firm branżowych, między innymi Sebastian Zonter z Advertime (Deep BI – Wielowymiarowa analiza big data w czasie rzeczywistym bez potrzeby definiowania schematu danych i agregatów), Magdalena Wąsik z Axence (Monitoring sieci – klucz do bezpieczeństwa IT), Michał Paczkowski z Tecna (Jak szybko i skutecznie samemu wdrożyć zarządzanie procesami i obiegiem informacji – metody i dobre praktyki – platforma Aurea BPM) i Adrian Karasiewicz z kancelarii radcy prawnego (Wyłączenie odpowiedzialności usługodawcy z tytułu świadczenia usług drogą elektroniczną).

Dodatkową atrakcją targów będzie też losowanie nagród między uczestnikami. Nagrodami będą miedzy innymi zaproszenia na sushi, vouchery na masaż, grę w kręgle, rejsy po Wiśle, laserowy paintball, książki.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zachęcamy do jak najszybszej rejestracji na stronie Targów ITBS.  

Serdecznie zapraszamy!