Aby prowadzenie sklepu internetowego przebiegało w płynny sposób warto jest zaopatrzyć się w narzędzia, które umożliwią na przykład sprawną obsługę klienta. Korzystną możliwością jest połączenie sklepu z panelem księgowości internetowej.

Księgowość online wFirma.pl pozwala na integrację z Click Shop - platformą do tworzenia i kompleksowego zarządzania sklepem internetowym. Z panelu sklepu automatycznie przesyłane są wszystkie paragony i rachunki. Oprócz tego z systemem wFirma można w sposób automatyczny zaksięgować sprzedaż.

Zalety integracji

Z panelu sklepu w Click Shop można dokonać wyboru, które z dokumentów będą wystawiane po sprzedaży produktu i wysyłane do systemu wFirma w celu zaksięgowania.

Dodatkowo dla bardziej wymagających platforma Cilck Shop oferuje opcję stworzenia własnego kodu w stopkę lub ostatniego etapu koszyka.

System księgowości online wFirma.pl umożliwia natomiast zaoszczędzenie czasu, który wymagany jest na samodzielne wykonywanie możliwych do zautomatyzowania czynności. Dzięki integracji ze sklepem internetowym zyskuje się więcej czasu na rozwój i udoskonalanie własnego biznesu.

Zobacz też:

Bhp przepisy

Rozwiązanie umowy na czas określony

Rozwiązanie umowy zlecenia