Prowadzenie sklepu internetowego polega w dużym stopniu bardzo dobrej organizacji systemu zamówień i płatności. Aby rozliczać księgowo złożone zamówienia warto wdrożyć do swojego sklepu księgowość internetową.

Platforma do księgowości internetowej  wFirma.pl umożliwia integrację z Click Shop - stroną od home.pl, umożliwiającą założenie własnego sklepu internetowego.

Bezpośrednio do wFirma automatycznie eksportowane są wszystkie rachunki i paragony. Dodatkowo można również w sposób automatyczny zaksięgować sprzedaż.

Korzyści płynące z integracji sklepu Click Shop z wFirmą

Dla wyjątkowo wymagających powstała możliwość stworzenia ostatniego etapu koszyka lub własnego kodu w stopce. Oprócz tego bezpośrednio z panelu Click Shop istnieje opcja wyboru dokumentów, które zostaną wystawione po sprzedaży produktu i przesłane do wFirma.pl w celu ich zaksięgowania.

Natomiast platforma wFirma.pl oferuje usługę księgowości online, a do jej głównej misji można zaliczyć wspieranie mikro- i małych przedsiębiorców. Dzięki integracji swojego sklepu na platformie Click Shop z systemem wFirma możesz jako przedsiębiorca zaoszczędzić czas i wykorzystać go do dalszego rozwoju swojego biznesu. A wszystko dzięki automatyzacji procesu eksportu dokumentów.