Obecnie pojawiają się coraz to nowe systemy, dzięki którym w efektywny sposób można zarządzać swoim biznesem w internecie.

Szczególnie warto zwrócić na nie uwagę, jeśli jest się w posiadaniu sklepu internetowego.

Platforma do księgowości online wFirma.pl pozwala na integrację z systemem sklepów internetowych - RedCart. Wiele dodatków, które zostały wbudowane w ten system, pozwala na sprawne zarządzanie utworzonym sklepem.

Dodatkowo zaawansowany system integracji z Allegro umożliwia wystawianie produktów z własnego sklepu na internetowym portalu aukcyjnym, poszerzając przy tym zasięg swoich odbiorców.

Korzyści płynące z integracji RedCart i wFirma

Oba systemy można zintegrować ze sobą przy pomocy zaledwie kilku kliknięć. Następnie dokumenty sprzedażowe zostają przesłane bezpośrednio na platformę wFirma.pl. Panel administracyjny w RedCart oferuje również możliwość wyboru rodzaje dokumentów, które będą w automatyczny sposób wystawiane po sprzedaży towaru. Natomiast po wygenerowaniu zostaną przesłane do wFirma w celu ich zaksięgowania.

Dzięki zintegrowaniu tych dwóch systemów praca nad szybszą i skuteczniejszą obsługą klienta będzie podążać w prawidłowym kierunku. Bowiem połączenie funkcji księgowości online ze sklepem internetowym to krok w stronę optymalizacji jakości pracy.

Zobacz też:

przelicznik netto brutto

dokumenty magazynowe

Polski katalog strony