Nie musisz stać w kolejce do doradcy bankowego, żeby dostać kredyt. Wystarczy, że  masz konto internetowe w dowolnym banku, oferującym kredyty online. Dlaczego?

Kredyt gotówkowy online

Osoby, posiadające bankowe konto internetowe dostają różnego rodzaju przywileje. Oprócz bezpłatnego prowadzenia rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego, mogą również bez wychodzenia z domu otrzymać kredyt. Wystarczy jedynie kilka kliknięć myszką, a pieniądze w krótkim czasie trafiają na konto kredytobiorcy.

Dlaczego nie ma formalności?

Nie ma potrzeby przynoszenia do placówki banku dokumentów, które uwiarygodnią wielkość uzyskanych dochodów z ostatnich trzech miesięcy, ponieważ system automatycznie odnotowuje wszystkie wpływy na rachunku. Dodatkowo, analizowana jest również systematyczność wpływów i czasowość wypłacania finansów na rachunku. W ten sposób ustalane jest też indywidualne ryzyko kredytowe. Jeśli kredytobiorca spełnia wszystkie wymogi, środki przelewane są na konto bez jakiejkolwiek zwłoki. Innowacyjność sprzedaży produktów bankowych sprawiła, że wszystkie procesy finansowe na rachunku bankowym każdy klient przeprowadza sam. To z kolei daje obopólne korzyści i dla banku i dla konsumenta usług. Banki nie muszą utrzymywać tylu placówek z doradcami, przyjmującymi zlecenia przelewu w formie papierowej dyspozycji, a klienci, z racji tego, że robią wszystko sami, płacą mniej za prowadzenie konta oraz obsługę kredytową.