Jesteś przedsiębiorcą, który w dużym stopniu pragnie zatroszczyć się o spokój swojej organizacji? Nie trać czasu. Znamy komfortowe rozwiązania, które spowodują, że dane Twojej organizacji pozostaną tylko u Ciebie.

Prawdopodobnie każdy człowiek sukcesu miał choć raz senny koszmar, w którym wszystkie jego ważnych informacji zostało skradzionych albo utraconych. Na szczęście przeważnie to tylko zły sen. Współczesne metody know-how pozwalają przywrócić nieodzowny dla każdego człowieka sukcesu wolny od zmartwień sen. Pozwalają na to nie tylko dzisiejsze przyrządy sygnałów ostrzegawczych zakładane w firmach, ale też systemy zabezpieczeń kluczowych informacji na pracowniczych komputerach. Jednak nie każdego przedsiębiorcę stać na tak kosztowne rozwiązanie.

Z ratunkiem przychodzą innowacyjne rozwiązania webowe zawierające darmowe faktury. Właśnie takie systemy oferuje swoim klientom wfirma.pl. Jeżeli wystawiasz faktury, prowadzisz księgowość lub zarządzasz zasobami ludzkimi – to propozycja Idealnie dla Twojej organizacji.

Bezpieczeństwo w tej sytuacji to przede wszystkim szyfrowane połączenia SSL, ale też przetrzymywanie informacji w dwóch odrębnych Data Center, do których wstęp mają tylko autoryzowani administratorzy.

Stąd też, gdziekolwiek się znajdujesz, Twoja organizacja będzie z Tobą bezpieczna.

Posługując się programami internetowymi, minimalizujesz również groźbę przejęcia Twoich poufnych danych przez osoby trzecie. Dostęp do konta posiadasz jedynie Ty, zatem nie musisz się zamartwiać, że zostawiając niechroniony komputer, ryzykujesz zatratę danych.