Nowe rozwiązania technologiczne mają w sobie potencjał. Dodatkowo, ograniczają wydatki związane z działalniem firmy. Czy opłaca się w nie inwestować?

Koszty wdrożenia nowoczesnych technologii w firmie

Nowoczesne technologie biznesowe udostępniane w modelu SaaS, dają przedsiębiorcom niezliczone możliwości wirtualizacji firmy. Dzięki nim, zarządzać całą firmą można z dowolnego miejsca na świece. Wystarczy tylko dostęp do Internetu, a przedsiębiorstwo jest zawsze tam, gdzie jej właściciel. Co więcej, abonament za korzystanie z tych aplikacji jest imponująco niski. Za sumę niższą niż 50 złotych, dostaje się dostęp do rozbudowanego narzędzia biznesowego. Koszt ich zastosowania jest zatem niewspółmierny do osiąganych korzyści. Które aplikacje są najlepsze dla biznesu? Do tych najbardziej atrakcyjnych aplikacji biznesowych można zaliczyć:
  • Project manager – program służący do nadzorowania i koordynowania pracy grupowej. Przeznaczony jest on głównie dla wszystkich kierowników zespołów i project managerów.
  • księgowość internetowa – ta aplikacja biznesowa umożliwia samodzielne prowadzenie dokumentacji księgowej przedsiębiorstwa, bez większej wiedzy podatkowej.
  • CRM – program ten pozwala sprawnie zarządzać relacjami z kontrahentami firmy
  • workflow – program służący do koordynowania obiegu dokumentów w firmie. Usprawnia pracę grupową nad projektem