W księgowaniu procesów sprzedaży istotna jest kwestia przenoszenia informacji. Księgowość internetowa wFirma.pl oferuje integrację z platformą do tworzenia sklepów internetowych - RedCart.

Czym jest księgowość online?

Nie jest konieczna wiedza z zakresu programowania aby samemu tworzyć strony informacyjne, wszystko dzięki wbudowanemu systemowi zarządzania treścią CMS.

Zaraz po stworzeniu sklepu można uruchomić w nim sprzedaż, a intuicyjny i prosty w obsłudze panel administracyjny ułatwi codzienną pracę.

Natomiast aby poszerzyć dystrybucję produktów istnieje możliwość zaawansowanej integracji z systemem Allegro. Wówczas produkty ze sklepu internetowego można wystawiać również na aukcjach.

Co daje taka integracja?

Integracja z systemem wFirma.pl następuje przy pomocy zaledwie kilku kliknięć. Następnie następuje przeniesienie dokumentów sprzedaży do programu księgowego.

Po zintegrowaniu tych systemów, z panelu administracyjnego RedCart można dokonać wyboru, które dokumenty będą wystawiane automatycznie po sprzedaży towaru i przesyłane do zaksięgowania w systemie wFirma.pl. Integrując ze sobą te dwa systemy następuje znaczne ułatwienie prowadzenia sklepu internetowego, szczególnie w kwestiach księgowości.