Wortal wfirma.pl udostępnia trzy wersje usług. Wśród nich darmowy bazowy pakiet Faktura oraz odpłatne - Faktura Premium i Księgowość Premium

Darmowy bazowy pakiet Faktura VAT daje możliwość wystawienia wszelkich wersji faktur oraz ewidencję produktów i kontrahentów. W tej opcji pakietu na fakturze pojawia się reklama serwisu wfirma.pl a w systemie po zalogowaniu reklamy usług innych firm.

Faktura Premium

To pakiet, który oprócz funkcji dostępnych w opcji bazowej umożliwia m.in. możliwość założenia dodatkowych kont użytkowników z innymi uprawnieniami, faktury automatyczne , szyfrowanie transmisji danych , druk kopert , masowe wydruki faktur, dodatkowy szablon faktur. Na fakturze w tej opcji nie pojawia się reklama serwisu wfirma.pl i firm trzecich. koszt pakietu Fakturowanie Premium to 8,34 zł netto miesięcznie.

Księgowość Premium

Największy pakiet możliwości daje pakiet Księgowość Premium poszerzony m.in. o : deklaracje VAT, ZUS DRA oraz PIT 11, ewidencję przychodów, umowy dla pracowników w zależności od formy zatrudnienia , księgowanie kosztów i przychodów, ewidencję wyposażenia , listy płac , ewidencję czasu pracy pracowników , księgę przychodów i rozchodów, rejestr pracowników . koszt wersji Księgowość Premium to 33,34 zł netto miesięcznie przy zamówieniu na min. 3 miesiące. Co ważne, oba płatne pakiety można bezpłatnie przetestować przez miesiąc, co nie rodzi zobowiązań do dalszego korzystania z platformy ani zobowiązań finansowych.