Aby skutecznie zarządzać swoim sklepem internetowym warto zapoznać się z dodatkowymi narzędziami, które umożliwiają usprawnienie procesów zarządzania.

wFirma.pl czyli platformą, oferującą księgowość online umożliwia integrację z IAI Shop - systemem dla sklepów internetowych. Zawiera on tysiące funkcji do użycia, które cały czas  znajdują się w gotowości. Wszystkie stworzone są w ten sposób, aby móc zapewnić jak najdokładniejszą obsługę klienta.

Samo oprogramowanie działa w modelu SaaS, przez co klienci zawsze mogą cieszyć się najbardziej aktualną wersją systemu.

Jakie są korzyści takiej integracji?

Integracja następuje w wyjątkowo szybki sposób - wystarczy kilka kliknięć. System umożliwia eksport specjalnego pliku, potrzebnego do międzysystemowej wymiany danych, do których można zaliczyć faktury, bazy produktów lub kontrahentów. Po załadowaniu wygenerowanego dokumentu bezpośrednio do systemu wFirma pojawia się możliwość wyboru, które faktury, kontrahenci lub produkty mają zostać zaimportowane bezpośrednio z bazy IAI Shop. W ten sposób można dokonywać dalszych operacji na tych danych. Dodatkowo uzyskuje się dostęp do narzędzi takich jak fakturowanie, CRM, magazyn, czy też księgowość. Polecamy:

Netto brutto kalkulator

Katalog Ryszarda Katalog stron Katalog Stron