Wystartowała kolejna edycja Programu Aktywizacja, wspierająca młodych przedsiębiorców na początku ich przygody z własną działalnością. Projekt ma na celu wsparcie ludzi stawiających pierwsze kroki w świecie biznesu.

Początki każdej firmy są trudne. Nowe przedsiębiorstwa napotykają wiele trudności, od administracyjnych, poprzez merytoryczne, aż do marketingowych. Otworzenie biznesu wiąże się również ze sporymi kosztami, dlatego każda ulga oraz możliwość zaoszczędzenia są ważne i istotne w pierwszych miesiącach działalności.

W związku z wieloma przeszkodami z jakimi się borykają młodzi przedsiębiorcy, Program Aktywizacja daje im wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do prowadzenia firmy. Przez okres jednego roku, zupełnie za darmo firma może korzystać z księgowości online, programu do fakturowania, rozliczania podatków i wielu innych. Kluczowym czynnikiem jest także wsparcie doświadczonych ekspertów w zakresie prawa księgowo-podatkowego.

infografika_2

Do Programu Aktywizacja mogą przystąpić wszyscy przedsiębiorcy, którzy swą działalność rozpoczęli nie później niż 60 dni przed dniem rejestracji na stronie www.programaktywizacja.pl. Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej wystarczy skorzystać z dóbr jakie gwarantuje udział w projekcie.

Skorzystaj z programu!