Dolnośląska Grupa Wspierania Biznesu po raz kolejny rusza z Programem Aktywizacja. Główny cel programu to wsparcie małych firm. Polega on na udostępnieniu całkowicie za darmo pakietu usług księgowości internetowej na rok. Jeżeli w ciągu ostatnich 60 dni przedsiębiorca założył/założyła swoją działalność to ten program skierowany jest właśnie do nich.

Zasady przyłączenia do Programu Aktywizacja

Każdy zainteresowany udziałem w Programie Aktywizacja przedsiębiorca wystarczy aby wszedł na stronę  www.programaktywizacja.pl i wypełnił zamieszczony tam formularz zgłoszeniowy. Jeżeli jego firma funkcjonuje na rynku faktycznie nie dłużej niż 60 dni to przejdzie on pozytywnie proces weryfikacyjny, a na wskazany adres e-mail otrzyma informację jak może skorzystać z benefitów.

program aktywizacja dlaczego warto

Korzyści z Programu Aktywizacja

Roczny darmowy pakiet systemów służących do fakturowania, zarządzania magazynem, prowadzenia spraw kadrowo-płacowych, rozliczania podatków, prowadzenia księgowości online oraz zarządzania klientami to główna korzyść wynikająca z przystąpienia do programu.

Wsparcie dla nowych firm to nie tylko spora oszczędność pieniędzy i czasu, ale także komfort i wygoda pracy dzięki wykorzystaniu kompletnego rozwiązania wspierane wiedzą i doświadczeniem ekspertów z zakresu księgowości, prawa i kadr.

Przyłącz się do Programu Aktywizacja i  korzystaj z księgowości online przez rok za darmo.

Zobacz też:

przelicznik brutto na netto

klauzula do cv

świadczenie urlopowe