Biznesmen, wstępujący na ścieżkę swojego powodzenia, kalkuluje, jak obniżyć początkowe koszty utrzymania się na rynku. Tu z pomocą przychodzą mu nowe techniki teleinformatyczne, które w teraźniejszych czasach serwują wiele niebanalnych rozwiązań dotyczących prowadzenia przedsiębiorstwa. Mnogość różnego rodzaju narzędzi i oprogramowania wspierającego zarządzanie umożliwia na dobranie oferty odpowiedniej do potrzeb. Trzeba pamiętać, że przy tym wyborze warto kierować się nie tylko stawką, ale też funkcjonalnością i przystępnością danego programu.

I tak dla przykładu dobierając kluczowy w każdym przedsiębiorstwie program do faktur, możemy szukać wśród pionierskich narzędzi internetowych, które pozwolą człowiekowi interesu być jeszcze bardziej mobilnym i samowystarczalnym biznesmenem. Takie narzędzia do faktur mogą zazwyczaj wystawiać między innymi: zwykłe faktury VAT, proforma, faktury korygujące, faktury zaliczka.

Jednym z prekursorów na rynku internetowych aplikacji finansowo-księgowych jest serwis wfirma.pl. Daje on swoim klientom takie aplikacje, jak:

CRM,

Fakturowanie

Analizy,

Księgowość internetowa,

Kadry i Płace.


System, który daje wfirma.pl, jest nie tylko niekosztowny, ale również bezpieczny w korzystaniu. Aby móc korzystać z aplikacji, nie musisz mieć zainstalowanych programów, dzięki czemu nie musisz dręczyć się o utratę cennych informacji w przypadku zniszczenia lub kradzieży komputera. Ze swojego konta możesz korzystać w każdym czasie i w każdym miejscu na ziemi. Wgląd do niego masz tylko Ty, więc masz świadomość, że nikt niepowołany nie przeczyta tajnych informacji firmy. Dodatkowo masz świadomość, że Twoje narzędzie pracy zostanie unowocześnione na bieżąco, ponieważ koszt aktualizacji ujęty jest w miesięcznym koszcie.