banerUżytkownicy systemu wfirma doskonale znają oferowany moduł do księgowania faktur. Warto dowiedzieć się, jakie nowości i ulepszenia pojawiły się w narzędziu po najnowszej aktualizacji!

Przede wszystkim interesujące dla użytkowników może być podsumowanie stawek VAT podczas dodawania wydatku. Dzięki temu, mając fakturę z kilkoma różnymi stawkami nie trzeba już śledzić, czy wszystko zostało na pewno dobrze dodane. System zrobi to automatycznie i przedstawi wszystko w formie przejrzystej tabelki.

Zmiany zaszły też w opisie. System oferuje zbiór podstawowych schematów księgowych, jednakże użytkownik może zupełnie dowolnie dobierać opis do konkretnego wydatku. Po aktualizacji wybrany dla danego kontrahenta opis zostanie zapamiętany, dzięki czemu w przyszłości dodawanie wydatków staje się jeszcze łatwiejsze.

Po zapisaniu wydatku warto wejść w jego szczegóły - tutaj także czeka niespodzianka. W tym miejscu widnieje bowiem tabelka z przedstawionymi wszystkimi ewidencjami, w których wydatek został zapisany. Można je więc śledzić w jednym miejscu, bez konieczności przeszukiwania poszczególnych ksiąg i rejestrów.

Zobacz też:

kalkulator wynagrodzeń