banerWfirma.pl to platforma internetowa wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, skierowana przede wszystkim do mikro i małych przedsiębiorców.

 Upowszechnia mnóstwo darmowych narzędzi, ułatwiając tym samym prowadzenie własnego przedsiębiorstwa. Platforma wfirma dostarcza narzędzia niezbędne do fakturowania i prowadzenia rachunkowości. Poprzez darmowy program do faktur można wystawiać wszelkiego gatunku faktury w różnych językach i różnych walutach. Gotowe szablony formularzy pozwalają na przejrzyste konstruowanie umów o pracę, umów zlecenia i umów o dzieło, wezwań do zapłaty i innych formularzy. Wfirma umożliwia również łatwe prowadzenie księgowości internetowej i umożliwia podtrzymywanie relacji z klientem. Platforma pozwala dodatkowo na biegłe rejestrowanie wydatków, zakupu i sprzedaży VAT, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencję wyposażenia i środków trwałych i automatyczne księgowanie odpisów amortyzacyjnych.

Platforma wfirma.pl służy do własnoręcznego prowadzenia księgowości swojej firmy, jednak nie pozostawia swoich użytkowników bez pomocy. Każdy, kto wybierze wfirmę ma do dyspozycji zespół ekspertów od spraw księgowych oraz technicznych, którzy odpowiadają na pytania i czuwają, aby nie pojawiały się żadne zakłócenia. Dodatkowo wfirma oferuje swoim użytkownikom nielimitowaną bazę informacji w postaci poradnika, pomocy i FAQ. Na forum natomiast tworzona jest społeczność korzystających z wfirmy, gdzie można porównać doświadczenia i wymienić opinie.