Wybierasz się w podróż służbową samochodem i nie chcesz, aby pogniotła ci się koszula? Prowadzisz ważną rozmowę telefoniczną, a twój smartfon zaraz się rozładuje? Proponujemy gadżety dla biznesmena, które sprawią, że Twoja biznesowa codzienność stanie się dużo prostsza.

Przydatne gadżety dla biznesmena

Jest kilka rzeczy, które w biznesie wydają się niezbędne. Oprócz nienagannego wizerunku i mobilności ważne jest także zorganizowanie i spokój. Czy da się te wszystkie rzeczy zapewnić wykorzystując pomysłowe i niedrogie gadżety dla biznesmena? Można przynajmniej spróbować.

Wieszak na koszulę

Twoja codzienna praca polega na wizytach u klientów, podczas których musisz wyglądać schludnie i atrakcyjnie? Podróż w samochodzie może ci bardzo w tym przeszkodzić. Staraj się prowadzić w wygodnym i przewiewnym stroju, a oficjalny ubiór załóż bezpośrednio przed spotkaniem. Pozwoli ci to zachować świeżość swoich ubrań i nienaganny wygląd. Aby przewieźć swój strój w odpowiednim stanie, zainwestuj w specjalne gadżety dla biznesmena, ułatwiające transport odzieży w samochodzie. W sklepach są dostępne wieszaki, które możesz przymocować do tyłu zagłówka siedzenia samochodu, a następnie powiesić na nich swoją koszulę i garnitur.

Zestaw głośnomówiący

Prosta, ale nieoceniona rzecz, która przyda się każdemu podróżującemu samochodem biznesmenowi. Popularna słuchawka bluetooth sparowana z twoim telefonem bądź zestaw głośnomówiący zainstalowany tuż nad twoją głową w samochodzie pozwala na prowadzenie komfortowych i bezpiecznych rozmów w czasie jazdy. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu zawsze będziesz w kontakcie ze swoimi klientami, a jednocześnie nie narazisz się na otrzymanie mandatu.

Power bank

Biznes w dzisiejszych czasach wymaga od nas ciągłej mobliności. Rozładowany telefon służbowy w ciągu kilku godzin może wprowadzić nas w spore kłopoty. Co jednak zrobić w przypadku, gdy jesteśmy w miejscu gdzie nie możemy podłączyć naszego smartfona do ładowarki, a on za chwilę odmówi nam posłuszeństwa? Rozwiązaniem tego problemu są power banki - czyli przenośne ładowarki. Dzięki temu urządzeniu zawsze naładujesz swój telefon bądź tablet, nawet pomimo braku dostępu do prądu. Ten gadżet wystarczy wcześniej naładować i wrzucić do torby. Nigdy nie wiesz, kiedy może ci się przydać.

Przenośny projektor

Umówiłeś się na ważne spotkanie, a projektor u twojego klienta odmówił posłuszeństwa? Bądź na to przygotowany! Najprostszym wyjściem byłoby zabranie własnego rzutnika, ale niestety nie idzie to w parze z wygodą. Rozwiązaniem tego problemu jest przenośny projektor, którego wielkość pozwala na schowanie go w tylnej kieszeni spodni. Jego obecność w twoim neseserze już zawsze zapewni ci spokój, a prezentację przedstawisz w każdych warunkach.

(Nie)zwykły dysk przenośny

W momencie, gdy zapisywanie danych w chmurze stało się codziennością, ich przenoszenie nie jest obecnie największym problemem. Zastanawiałeś się jednak, co w przypadku, gdy z jakiejś przyczyny zabraknie ci połączenia z internetem? W tym momencie bardzo przydatne mogą się okazać elektroniczne gadżety dla biznesmena, takie jak zwykły dysk przenośny oferujący bezprzewodowy transfer plików. Gabarytowo podobny do pendrive'a sprzęt nie tylko umożliwi ci przesłanie plików na przykład przez bluetooth, ale także posiada port micro-usb, który pozwoli podłączyć go do smartfona bądź tabletu.

Samochodowa mikrofalówka

Jadasz w przydrożnych barach, kompletnie zapominając o utrzymywaniu odpowiedniej diety? Najczęściej spowodowane jest to potrzebą zjedzenia ciepłego posiłku w ciągu dnia, co jest przecież trudne do zorganizowania w podróży własnym samochodem. Czy aby na pewno? Teraz już nie. Od niedawna na rynku dostępna jest przenośna mikrofalówka samochodowa, którą można podłączyć do gniazda zapalniczki. Dzięki niej w każdej chwili można podgrzać wcześniej przygotowany obiad, omijając przy tym kuszące (ale i tuczące!) po drodze fast-foody. Urządzenie działa dokładnie tak, jak stacjonarne mikrofalówki, które znamy z naszych domów.

Gadżety dla biznesmena - niezastąpione w podróży służbowej

Praca, która wymaga wielu godzin spędzonych w podróży, sporo różni się od tej stacjonarnej. To, co możemy zrobić w naszym biurze, jest często niemożliwe do wykonania w trakcie służbowego wyjazdu. Na szczęście po zastosowaniu kilku prostych rad i zainwestowaniu w niezbędne gadżety dla biznesmena, nawet długa podróż może okazać się nieprzysparzającą problemów przyjemnością.